Nowa decyzja na transport

Z dniem 12 lipca 2013 roku otrzymaliśmy nową decyzję na transport odpadów

Życzenia wielkanocne

Najserdeczniejsze życzenia

zdrowych, radosnych,

rodzinnych i spokojnych

Świąt Wielkanocnych,

smacznego jajka

oraz mokrego dyngusa.

składa Jerzy Gotowski

wraz z załogą firmy TRANSAND

Nowy certyfikat ISO

10.12.2012r. odbył się audit zewnętrzny PRS, który potwierdził nowy zakres certyfikacji dla firmy TRANSAND

Wyróżnienie dla właściciela firmy

Wczoraj, tj. 20 czerwca 2012 roku w Dworze Artusa odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wyróżnieniem w kategorii „ochrona środowiska naturalnego” został uhonorowany właściciel FTB TRANSAND, pan Jerzy Gotowski.

Ze szczegółami gali mogą się Państwo zapoznać po połączeniu z poniższym adresem:

http://www.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21650&Itemid=1

TRANSAND laureatem programu ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA 2012

Bardzo miło nam poinformować, że decyzją Kapituły Programu „Odpowiedzialny Pracodawca 2012 – Lider HR” nasza firma została laureatem Programu. Jest on organizowany przez redakcję ”Strefy Gospodarki” – ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej i honoruje pracodawców, którzy dbają o wysoką jakość zatrudnienia i rozwój pracowników.

Przyjaciel Bydgoszczy

W dniu 28 stycznia 2012 roku właścicielowi firmy, panu Jerzemu Gotowskiemu, został przyznany tytuł Przyjaciela Bydgoszczy.
W ten sposób Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy uhonorowało wkład pana Gotowskiego we wspieranie
inicjatyw kulturalnych podejmowanych w grodzie Kaziemierza Wielkiego.

Przyznanie tytułu miało miejsce podczas uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej Poli Negri, która przed laty była właścicielką kamienicy przy ul. Zamoyskiego 8 w Bydgoszczy.

Życzenia

Wszystkim naszym kontrahentom, dostawcom, pracownikom oraz sympatykom życzymy

5 października 2011 roku na Torwarze

Jako jeden ze sponsorów, zostaliśmy zaproszeni przez Studio Buffo z Warszawy na połączony z konferencją prasową medialny pokaz fragmentów nowego musicalu o życiu Poli Negri. Twórcami spektaklu są dwaj Janusze: Józefowicz i Stokłosa. Główną rolę gra w nim Natasza Urbańska. Światowa premiera musicalu odbędzie się już za niecałe dwa miesiące, prawdopodobnie w Bydgoszczy.  Jak wyglądała Natasza Urbańska oraz jak prezentowaliśmy się na pokazie, mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.

Kielnia

W dniu 30 września 2011 roku w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy pan Jerzy Gotowski odebrał przyznaną naszej firmie Platynową Kielnię z Diamentem. Wyróżnieniem tym zostaliśmy uhonorowani już w zeszłym roku, jednak do tej pory nie było stosownej okazji, by je odebrać. Cieszymy się, że w ten sposób Ogólnopolski Dwutygodni Budowlany PROFILE docenił jakość naszych usług.