Nowa decyzja na transport

Z dniem 12 lipca 2013 roku otrzymaliśmy nową decyzję na transport odpadów

Nowy certyfikat ISO

10.12.2012r. odbył się audit zewnętrzny PRS, który potwierdził nowy zakres certyfikacji dla firmy TRANSAND

Wyróżnienie dla właściciela firmy

Wczoraj, tj. 20 czerwca 2012 roku w Dworze Artusa odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wyróżnieniem w kategorii „ochrona środowiska naturalnego” został uhonorowany właściciel FTB TRANSAND, pan Jerzy Gotowski.

Ze szczegółami gali mogą się Państwo zapoznać po połączeniu z poniższym adresem:

http://www.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21650&Itemid=1

TRANSAND laureatem programu ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA 2012

Bardzo miło nam poinformować, że decyzją Kapituły Programu „Odpowiedzialny Pracodawca 2012 – Lider HR” nasza firma została laureatem Programu. Jest on organizowany przez redakcję ”Strefy Gospodarki” – ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej i honoruje pracodawców, którzy dbają o wysoką jakość zatrudnienia i rozwój pracowników.

Przyjaciel Bydgoszczy

W dniu 28 stycznia 2012 roku właścicielowi firmy, panu Jerzemu Gotowskiemu, został przyznany tytuł Przyjaciela Bydgoszczy.
W ten sposób Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy uhonorowało wkład pana Gotowskiego we wspieranie
inicjatyw kulturalnych podejmowanych w grodzie Kaziemierza Wielkiego.

Przyznanie tytułu miało miejsce podczas uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej Poli Negri, która przed laty była właścicielką kamienicy przy ul. Zamoyskiego 8 w Bydgoszczy.

5 października 2011 roku na Torwarze

Jako jeden ze sponsorów, zostaliśmy zaproszeni przez Studio Buffo z Warszawy na połączony z konferencją prasową medialny pokaz fragmentów nowego musicalu o życiu Poli Negri. Twórcami spektaklu są dwaj Janusze: Józefowicz i Stokłosa. Główną rolę gra w nim Natasza Urbańska. Światowa premiera musicalu odbędzie się już za niecałe dwa miesiące, prawdopodobnie w Bydgoszczy.  Jak wyglądała Natasza Urbańska oraz jak prezentowaliśmy się na pokazie, mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.

Kielnia

W dniu 30 września 2011 roku w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy pan Jerzy Gotowski odebrał przyznaną naszej firmie Platynową Kielnię z Diamentem. Wyróżnieniem tym zostaliśmy uhonorowani już w zeszłym roku, jednak do tej pory nie było stosownej okazji, by je odebrać. Cieszymy się, że w ten sposób Ogólnopolski Dwutygodni Budowlany PROFILE docenił jakość naszych usług.

Podziękowanie

Order dla właściciela firmy

Pan Jerzy Gotowski – właściciel FTB TRANSAND za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej i dla rozwoju przedsiębiorczości polskiej postanowieniem Prezydenta RP został uhonorowany Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pan Gotowski udekorowany został w lutym 2011 roku przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego, panią Ewę Mes, podczas spotkania regionalnego laureatów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Pamiątkowe zdjęcie z dekoracji znajduje się w galerii.